Zestaw Matali przeźroczysty

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 280,00 zł

Maison Berger Paris

Zestaw Matali

Lampa szklana + olejek zapachowy "Ambrozja " (250 ml)

wysokość lampy: 19,5 cm
kolor: przeźroczysty

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

 

Znakomita designerka Matali Crasset, na co dzień współpracująca z najlepszymi światowymi markami, dla Maison Berger Paris zaprojektowała lampę, która jest połączeniem tradycji i nowoczesności, przez co doskonale oddaje idee, jakimi od wielu lat kieruje się firma Maison Berger, lider w dziedzinie luksusowych zapachów do wnętrz. Tej wyjątkowej lampie towarzyszy oryginalna, orzeźwiająca esencja "Ambrozja (250 ml) 


Maison Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.