Zestaw Legenda

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 200,00 zł

Maison Berger Paris

Zestaw Legenda

Lampa szklana + olejek zapachowy "Stylowy Paryż" (180 ml)

wysokość lampy: 16 cm
pojemność lampy: 370 ml
kolor: różowy

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Wyjątkowo kobiecy i subtelny zestaw upominkowy składający się z eleganckiej, ametystowej lampy zapachowej oraz esencji "Stylowy Paryż" (180 ml), idealnej dla miłośników kwiatowych zapachów. Zestaw Legenda będzie idealny dla wszystkich, którzy poszukują niebanalnych i oryginalnych prezentów.

 


Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.