Zestaw Geometry czerwony

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 185,00 zł

Maison Berger Paris

Zestaw Gometry

Lampa szklana + olejek zapachowy "Paryski szyk " (180 ml)

wysokość lampy: 13 cm
kolor: czerwonyW opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

 

Lampa w zestawie „Geometry” została zaprojektowana przez designera Armanda Delsol, założyciela agencji De Vog, który doskonale oddał obowiązujące w drugiej dekadzie XXI wieku trendy. Lampa nawiązuje swoim kształtem do kubizmu, a także poprzez użycie form geometrycznych, do sztuki lat 70-tych. Jest to model bardzo nowoczesny, idealny do minimalistycznych wnętrz.


 


Maison Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.