Zestaw GEM szampan

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 185,00 zł

Maison Berger Paris

Zestaw GEM

Lampa szklana + olejek zapachowy "Szampan" (180 ml)

wysokość lampy: 13,5 cm
pojemność lampy: 260 ml
kolor: szampan

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Gem to propozycja oryginalnego i eleganckiego prezentu. W skład zestawu upominkowego wchodzi szklana, subtelna lampa i urzekająca esencja zapachowa Szampan (180ml). Całość doskonale uzupełnia piękne granatowo - złote pudełko ozdobione grafiką autorstwa francuskiej ilustratorki, Dorothea Renault.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA BLOGU 


Maison Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.