Zestaw AROMA Happy

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 185,00 zł

Maison Berger Paris

Zestaw AROMA Happy

Lampa szklana + olejek zapachowy "Aroma Happy" (180 ml)

wysokość lampy: 14,5 cm

pojemność lampy: 220 ml
kolor: biały

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

 

Prosta, uniwersalna lampa zapachowa wraz z esencją, która dzięki unikalnym składnikom wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.  W kolekcji AROMA znajdziemy 3 kompozycje zapachowe: RELAX, ENERGY, HAPPY, które w zależności od wybranego wariantu, mają nas zrelaksować, pobudzić do działania lub rozweselić.

 


Maison Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.