Zestaw Alfa czarny

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 185,00 zł

Lampe Berger Paris

Zestaw Alfa

Lampa szklana + olejek zapachowy "Delikatna bawełna" (180 ml)

wysokość lampy: 15,5 cm
pojemność lampy: 280 ml
kolor: czarny

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Stworzona przez francuskiego designera i kreatora trendów we wzornictwie użytkowym, Jean'a Baptiste Sibertin Blanc, lampa Alfa to projekt ultranowczesny, idealny do wnętrz utrzymanych w tendencji minimalistycznej. Lampa występuje w dwóch odsłonach kolorystycznych - czerni i bieli i skomponowana jest z perfumami "Delikatna bawełna".

 


Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.