Tocade przeźroczysta

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • Cena katalogowa: 220,00 zł
  • Rabat: -44,00 zł (20 %)
  • 176,00 zł

Lampe Berger Paris

Lampa szklana - Tocade


wysokość: 17 cm
pojemność: 430 ml
kolor: przeźroczysty

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Imponująca lampa Tocade powstała w wyniku współpracy Lampe Berger Paris z francuską designerką Sylvie de France, znaną głównie z projektów pięknych flakonów do perfum. Subtelność nowego modelu podkreślają miękki, opływowy kształt, naturalna przezroczystość szkła i ozdobna, grawerowana nasadka.

 

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.