Origami przeźroczysta

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 200,00 zł

Lampe Berger Paris

Lampa szklana - Origami


wysokość: 15 cm
pojemność: 405 ml
kolor: przeźroczysty

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Choć nawiązująca swoim kształtem do tradycyjnej japońskiej sztuki układania papieru, lampa Origami jest niezwykle nowoczesna i doskonale wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy. Zaprojektowana przez kreatywne paryskie studio Utopik Design lampa Origami będzie idealnym dodatkiem do współczesnych wnętrz, do których wniesie także niepowtarzalny aromat esencji Lampe Berger.

 

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.