Kamień szary

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 200,00 zł

Lampe Berger Paris

Lampa szklana – Kamień


wysokość: 9 cm
pojemność: 335 ml
kolor: szary

Nowoczesna szklana lampa Kamień to wynik współpracy Lampe Berger Paris z francuskim designerem Romain’em  Duclos,  który połączył w tym projekcie oryginalną formę  z niezwykłą dekoracją, dzięki czemu lampa zapachowa przypomina naturalny kamień, jaki spotykamy na dnie strumienia. 

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

 

 

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.