Gruszka 500ml

  • szt
  • Cena netto: 65,04 zł 80,00 zł

Maison Berger Paris.
Olejek zapachowy – Gruszka.

Artykuł #115016

pojemność: 500 ml
kategoria: owocowe, słodkie

 

 

Esencja zapachowa Gruszka, w której dominują nuty owocowe doprawione odrobiną wanilii i cynamonu, będzie świetną propozycją dla wszystkich amatorów zapachów do wnętrz. A może ten kuszący zapach zainspiruje Was do zrobienia jakiegoś pysznego, gruszkowego deseru?

Zapach gruszki otulony wanilią i cynamonem.
Nuty zapachowe: Gruszka, cynamon, zielone nuty, jabłko, brzoskwinia, róża, piżmo, wanilia

Olejek zapachowy o pojemności 500ml wystarcza na około 20 godzin palenia (do 80 godzin uwalnia zapach). Olejek przeznaczony do specjalnych lamp zapachowych "Maison Berger Paris"

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.