AROMA Energy

  • Producent: MAISON BERGER
  • szt.
  • 75,00 zł

Maison Berger Paris

Olejek zapachowy – Aroma Energy


pojemność: 500 ml
kategoria: AROMA

 

W kolekcji AROMA znajdziemy 3 kompozycje zapachowe: RELAX, ENERGY, HAPPY, które w zależności od wybranego wariantu, mają nas zrelaksować, pobudzić do działania lub rozweselić.

 

Esencja AROMA ENERGY zapewnia dynamiczną i energetyzującą atmosferę. Zawiera olejek z grejpfruta, który wzmacnia pozytywny i odświeżający efekt, poprawia koncentrację i kreatywność, dodaje energii, redukuje niepokój. Nuty zapachowe: grejpfrut, pomarańcza, ananas, piżmo, brzoskwinia.


 

 

Maison Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.