Aloes 500 ml

  • szt
  • Cena netto: 65,04 zł 80,00 zł

Maison Berger Paris.
Olejek zapachowy – Aloes

Artykuł #115142

pojemność: 500 ml

Nuty zapachowe: aloes, cytrus, liścia bambusa i wodna lilia

 


 

Orzeźwiający zapach aromatycznego aloesu otoczony cytrusowym zapachem, liśćmi bambusa oraz egzotycznym akcentami lotosu. Tak można ująć w kilku słowach olejek zapachowy francuskiej marki Maison Berger, który wprowadzi do Twojego domu prawdziwe orzeźwienie.

Olejek zapachowy o pojemności 500ml wystarcza na około 20 godzin palenia (do 80 godzin uwalnia zapach). Olejek przeznaczony do specjalnych lamp zapachowych "Maison Berger Paris".

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.