Zestaw Styl

  • Producent: LAMPE BERGER
  • szt.
  • 265,00 zł

Lampe Berger Paris

Zestaw Styl

Lampa szklana + olejek zapachowy "Drzewo arganowe" (180 ml)

wysokość lampy: 13 cm
pojemność lampy: 307 ml
kolor: przydymiony

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x olejek, 1x nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

Oryginalny zestaw, na który składa się wyjątkowa lampa w oryginalnym kształcie oraz esencja zapachowa Drzewo arganowe. Wyjątkowości lampie dodaje niezwykła nasadka swoim kształtem przypominająca damski kapelusz. Dodatkowym atutem tego zestawu jest piękne upominkowe opakowanie

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA BLOGU 


Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.