Retro bursztynowa

  • Producent: LAMPE BERGER
  • szt.
  • 290,00 zł

Lampe Berger Paris

Lampa szklana - Retro


wysokość: 15 cm
pojemność: 390 ml
kolor: bursztynowy

W opakowaniu znajduje się 1x lampa, 1x ażurowa nasadka, 1x wygaszacz, 1x palnik, 1x lejek, 1x instrukcja obsługi w języku polskim.

W sezonie jesiennym Lampe Berger wprowadza do swojej oferty lampę Retro. Ten wyjątkowy model utrzymany w stylu Art Deco powstał z inspiracji wzorem lampy z lat 20tych XX w. , który dla Lampe Berger zaprojektował Rene Lalique. Współczesna odsłona  tej lampy występuje w trzech kolorach i zdobi ją efektowna, grawerowana nasadka.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA BLOGU 

Lampe Berger Paris to ponad 100 lat historii pisanej zapachem. Lampa zapachowa wynaleziona i opatentowana przez francuskiego aptekarza Maurice'a Bergera we Francji w latach 90. XIX wieku jest dziś obiektem rozpoznawanym przez entuzjastów eleganckich zapachów do wnętrz. Ambasadorką marki była niegdyś sama Coco Chanel, a projekty lamp dla manufaktury Berger tworzyli m.in. Galle i Lalique. Za sprawą francuskich lamp zapachowych można wprowadzić do wnętrza ulubiony zapach i odmienić je dzięki oryginalnej formie flakonów Lampe Berger Paris, urzekających różnorodnością kolorów i materiałów.